Metro Station Panormou Comfortable Max Two Guests

  • 35 m²
  • 1 sypialnia
  • 1 łazienka

1-pokojowy apartament Metro Station Panormou Comfortable Max Two Guests Ateny jest położony 3 km od takich obiektów jak Akademia Ateńska, prawie 10 min pieszo od stacji metro Katehaki. Obiekt położony jest 4 km od dworca kolejowego Monastiraki i w niewielkiej odległości od przystanku autobusowego Zagora.

Apartament Metro Station Panormou Comfortable Max Two Guests dysponuje balkonem, garderobą i miejscem do siedzenia z widokiem na miasto. W apartamencie jest 1 łazienka. Do dyspozycji Gości są także bidet, kabina prysznicowa walk-in i oddzielna toaleta.

Obiekt posiada również pełnowymiarową kuchnię.

Świątynia Hephaestus leży w około 4 km, a Church Holy Trinity znajduje się w odległości krótkiego spaceru od apartamentu o powierzchni 35 m². Muzeum Numizmatyczne w Atenach jest w około 3,1 km.

Potrzebujesz więcej opcji?
Check Top hotels near Metro Station Panormou Comfortable Max Two Guests Ateny
Modern Spacious Apt In Athens
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Modern Spacious Apt In Athens

116 m od nieruchomości
Elegant Flat 5 Walk To Metro Panormou
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Elegant Flat 5 Walk To Metro Panormou

214 m od nieruchomości
USD 83 USD 75
za noc
Ρετιρέ Με Θέα
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Ρετιρέ Με Θέα

320 m od nieruchomości
    Jak dojechać do hotelu

    Lotniska

    Lotnisko Ateny im. Elefteriosa Wenizelosa
    31 km

    Stacje kolejowe

    Dworzec kolejowy Victoria
    3,2 km

    Udogodnienia

    Internet

    • Wi-Fi

    Opcje parkingowe

    • Parking

    Usługi w zakresie nieruchomości

    • Ochrona

    W kuchni

    • Czajnik
    • Przybory kuchenne

    W pokojach

    • Klimatyzacja
    • Ogrzewanie
    • Kącik dzienny
    • Przebieralnia
    • Taras
    • Meble ogrodowe
    • Herbata i kawa
    • Stół
    • Prasowanie

    W łazience

    • Pralka
    • Bezpłatny zestaw kosmetyków

    Urządzenia

    • Telewizor LCD

    Wystrój

    • Podłoga z parkietem

    Dostępne na miejscu

    • Całkowity zakaz palenia
    • Winda
    • Klucz

    Zwierzęta

    • Zakaz wprowadzania zwierząt !

    Ważna informacja

    Przyjazd: od 15:00 do 23:59
    Wyjazd: do 12:00
    Numer licencji00002454396
    Często Zadawane Pytania
    • Czy apartament Metro Station Panormou Comfortable Max Two Guests akceptuje zwierzęta?
      Niestety apartament Metro Station Panormou Comfortable Max Two Guests nie jest przyjazny zwierzętom.
    • Czy w apartamencie Metro Station Panormou Comfortable Max Two Guests jest kuchnia?
      W apartamencie Metro Station Panormou Comfortable Max Two Guests goście mogą korzystać z pełnowymiarowej kuchni wyposażonej w czajnik elektryczny, lodówkę i przybory kuchenne.

    Lokalizacja

    Map
    W pobliżu

    Lotniska

    Lotnisko Ateny im. Elefteriosa Wenizelosa
    31 km

    Stacje kolejowe

    Dworzec kolejowy Victoria
    3,2 km

    Atrakcje w pobliżu

    Restauracje w pobliżu

    Galeria

    Opinie

    Nie ma jeszcze żadnych komentarzy :(

    Jeżeli zostajesz w tym hotelu, prosimy podzielić się swoim doświadczeniem z nami

    Napisz opinię

    Napisz opinię

    Kiedy przebywałeś w hotelu?

    Oceń nocleg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Bardzo słabo
    Świetny

    Państwa dane

    Skąd jesteś?
    Dziękujemy! Dziękujemy za poświęcony czas. Twoja opinia zostanie wkrótce opublikowana.
    Przejdź do opinii
    Recenzja nie została wysłana.

    Skontaktuj się z Nami

    Prosimy o dokonanie rezerwacji grupowej, jeżeli potrzebujesz więcej niż 4 pokoi.
    Państwa dane
    Temat
    Wiadomość
    Metro Station Panormou Comfortable Max Two Guests Ateny

    Pokaż na mapie:

    Zabytki
    Polecane restauracje
    Transport publiczny
    Dziękujemy za twoją opinię
    Dziękujemy za subskrypcję
    Zamknij